Голкіпер тернопільської “Ниви” перейшов у київське “Динамо”

Опубліковано:
4 Червня, 2026 о 08:20
Голкіпер тернопільської “Ниви” перейшов у київське “Динамо”
Голкіпер тернопільської “Ниви” перейшов у київське “Динамо”

Голкіпер тернопільської “Ниви” перейшов у київське “Динамо”.

Про це повідомляє Інсайд УПЛ, пише “Перший Онлайн”.

За інформацією, київський клуб підписав 23-річного футболіста тернопільського клубу. Останні два роки голкіпер захищає кольори «Ниви», до цього він виступав у складі «Миная».

У поточному сезоні на рахунку Іллі Ольхового 32 матчі на клубному рівні, 11 з яких стали сухими.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #воротар, #ілля ольховий, #нива
Статті
Інтерв'ю
Іванна Гриців
20:12, 21 Червня, 2026

Волонтерство, пам’ять і сила слова: історія Іванни Гриців з Тернопільщини

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: