Голкіпер тернопільської “Ниви” перейшов у київське “Динамо”
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 4 Червня, 2026 о 08:20
24.06.2026
06:25:48
Голкіпер тернопільської “Ниви” перейшов у київське “Динамо”.
Про це повідомляє Інсайд УПЛ, пише “Перший Онлайн”.
За інформацією, київський клуб підписав 23-річного футболіста тернопільського клубу. Останні два роки голкіпер захищає кольори «Ниви», до цього він виступав у складі «Миная».
У поточному сезоні на рахунку Іллі Ольхового 32 матчі на клубному рівні, 11 з яких стали сухими.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026