Сім’ї учасникїв АТО звільнено від сплати комунальних послуг

Опубліковано:
4 Листопада, 2014

31 жовтня відбулося чергове засідання комісії по звільненню від сплати за житлово-комунальні послуги учасників АТО, членів їх сімей та сімей загиблих. Цього разу комісія розглянула 17 нових звернень від тернополян та 21 раніше відмовлені справи, які вирішила позитивно. Наразі ще одне звернення потребує додаткового розгляду.


Загалом, станом на кінець жовтня, пільги встановлено 184 учасникам АТО, їх сім’ям, а також призваним особам у період з 1 березня 2014 року, тоді як на початок вересня таких пільг було надано 70.


Довідково:

Право на звільнення від сплати надаються учасникам АТО та членам їхніх сімей за місцем реєстрації у Тернополі (незалежно від кількості осіб та загальної площі житла), членам сімей, якщо учасник АТО не зареєстрований у Тернополі та членам сімей загиблих під час участі в АТО за місцем реєстрації, за умови надання пакету необхідних документів. Документи приймають в робочі дні з 8.00 до 17.00 год. в управлінні соціальної політики міськради за адресою: м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8 каб. 3 тел. (0352) 23-56-52. 

Членам сімей учасників АТО необхідно заповнити заяву за встановленою формою та додати такі документи:

  1. Копія паспорта (1, 2, 11, 12 сторінки);

  2. Копія ідентифікаційного номера;

  3. Оригінал довідки з місця реєстрації про склад сім’ї (форма № 2);

  4. Довідка, видана та скріплена печаткою уповноважених органів, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій тощо або їх територіальними органами про призов учасника антитерористичної операції на військову службу;

  5. Копія свідоцтва про шлюб;

  6. Копія свідоцтва про смерть (для членів сім’ї загиблих під час участі в антитерористичній операції).

 

Під час подання копій документів заявники надають їх оригінали для огляду та засвідчення їх копій.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»
20:16, 16 Квітня, 2024

Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»

Блоги
Найбільше читають: