Андрій Кокотюха
Андрій Кокотюха.

Чи може детектив тримати читача в напрузі до останньої сторінки? А сюжет настільки захопити, що хочеться одразу обговорити його з автором? Відповіді на ці та багато інших запитань тернополяни зможуть отримати під час творчої зустрічі з одним із найвідоміших сучасних українських письменників – Андрієм Кокотюхою.

Захід відбудеться 15 червня о 14:00 у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді в межах проєкту «Книга наживо: читай, зустрічай, надихайся!».

Довідково. Андрій Кокотюха – український письменник, сценарист і журналіст, автор понад 90 художніх, документальних та публіцистичних книг. Народився 17 листопада 1970 року в Ніжині. Працює у жанрах детективу, трилера, пригодницького та історичного роману. Його твори неодноразово ставали лауреатами престижних літературних відзнак, а окремі книги були екранізовані. Андрій Кокотюха є одним із найпопулярніших сучасних українських авторів, чиї книги стабільно входять до рейтингів читацьких уподобань.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Андрій Кокотюха
Статті
Інтерв'ю
Оксана Цимбалюк про хор «Тоніка», ADORAMUS та служіння через музику
12:35, 13 Червня, 2026

Тернополянка Оксана Цимбалюк про хор «Тоніка», ADORAMUS та служіння через музику

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: