Наслідки негоди в Тернопільській області могли бути катастрофічними. Нерозчищені дороги стали на заваді каретам «швидкої», які не завжди вчасно прибували на виклики, – повідомляє Тернопільська Липа.
Впродовж трьох днів до медзакладів не вдалось вчасно доправити півсотні краян. Про це 16 листопада, на погоджувальній раді заявив голова місцевого осередку ВО «Автомайдан» Ігор Василів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За його словами, чимало людей злягли з інсультом, адже їх не змогли вчасно госпіталізувати.
Зазначимо, що Тернопільщина знову виявилась не готова до снігопаду.