45 дитячих майданчиків встановили у Тернополі в 2016 році. Про це розповів очільник міста Сергій Надал. За його словами, ще сім ігрових зон для дітей з’явиться у різних мікрорайонах міста до кінця року. Також облаштують два універсальних майданчики на вулиці Новий Світ, 95 та Купчинського, 1.
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зазначимо, що цьогоріч також була продовжена робота по становленню універсальних майданчиків біля навчальних закладів. Загалом відкрити такі майданчики біля школи №6, 19 та незабаром відкриють майданчик біля школи №8.
– Цього року ми запланували відкрити 45 дитячих майданчиків. Відтак, всі 45 дитячих майданчиків зроблені. Також ми додатково зараз облаштовуємо ще сім дитячих майданчиків у різних мікрорайонах міста, – розповів Сергій Надал. – Також у цьому році за рекомендаціями та побажаннями навчальних закладів ми відкривали універсальні спортивні майданчики для всіх ігрових видів спорту не лише біля житлових будинків, але й біля шкіл. На сьогоднішній день вже повністю облаштовані і функціонують такі майданчики у школі №6, поруч школи №19 і завершені роботи біля школи №8.