Очільник Тернополя звернувся до тернополян на своїй сторінці у Facebook: “У місті працює 18 грейдерів та тракторів, які розчищають дороги. До ліквідації снігових заметів залучено важку техніку будівельних підприємств”
Читайте також
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Найбільшою проблемою залишаються двори, оскільки через приватні автомобілі мешканців, часто туди не може доїхати снігоочисна техніка, – каже Сергій Надал.