Монастириським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем).
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Розслідуванням встановлено, що службові особи одного із навчальних закладів незаконно передали в користування агропромисловому підприємству земельну ділянку площею 56 га. Через незаконні дії службовців установи державі завдано шкоди на понад 1 млн. грн.
Слідство у кримінальному провадженні триває