Заборгованість підприємств області повинні погасити до кінця року

Опубліковано:
21 Жовтня, 2014

Питання погашення заборгованості по сплаті податків до державного та місцевого бюджетів, а також відшкодування пільгових пенсій деякими підприємствами області обговорили під час засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання відбулось 21 жовтня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністарції Івана Крисака.

 

Зокрема, мова йшла про наступні підприємства: ЗАТ “Електро”, ТзОВ “Ватра-Укр” (м.Тернопіль), ТзОВ “Бережани метал-транс” (Бережанський район), ТОВ ВКФ “Декор”, ДП “Тернопільське лісове господарство” (Тернопільський район).

 

У засіданні взяли участь члени обласної тимчасової комісії, виконувач обов’язків першого заступника голови – начальник управління економічного розвитку та інфраструктури Бережанської райдержадміністрації Лихолат Я.В., головний бухгалтер підприємства ТзОВ “Ватра-Укр” Михайлова Н.Т., які доповіли про стан справ із виплати заборгованості по внесках до Пенсійного фонду України та державних та місцевих бюджетів, а також  шляхи покращення їх фінансово-господарської діяльності.

 

Як зауважив Іван Крисак, потрібно шукати індивідуальні підходи щодо вирішення заборгованості щодо кожного підприємства, а також довести до відома керівників усю складність ситуації щодо непогашення заборгованості до кінця року.

 

«Керівники даних підприємств повинні розподілити суми, які зможуть виплатити на кожен місяць до кінця року, – зазначив Іван Крисак. – Головам райдержадміністраціям необхідно провести наради з керівниками та пояснити їм важливість погашення заборгованості. Загалом, непвилати відшкодування пільгових пенсій зупинити важко, адже у цьому випадку на підприємство не накладають штрафних санкцій. Тому варто сформувати пропозиції щодо пошуку механізмів врегулювання цього питання».

 

За результатами засідання надали протокольні доручення щодо погашення заборгованості по сплаті податків та пільгових пенсій, з умовою повного погашення до кінця поточного року.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: