Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Увести до складу колегії департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Біловус Наталію Юліанівну – заступника директора департаменту – начальника управління дошкільної, загальної середньої, спеціальної, позашкільної освіти, виховної та кадрової роботи департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації», – йдеться в розпорядженні голови Тернопільської ОДА Степана Барни.
На керівнину посаду п.Біловус було призначено у квітні цього року.