Тернопільська школярка перемогла на міжнародному конкурсі в Парижі
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 12 Березня, 2026 о 22:20
23.06.2026
08:55:10
Марта Мороз, яка навчається у Тернопільській художній школі імені Михайла Бойчука, стала лауреаткою першої премії на міжнародному конкурсі «Vernissage de Printemps» («Весняний вернісаж») у Парижі.
Про це повідомили в Тернопільській міській раді.
Дівчина перемогла в номінації «Образотворче мистецтво», представивши роботу «Тінь Атласа». Марта навчається у 3-му класі відділу «Художнє оздоблення текстилю». Викладачка юної мисткині — Алла Твердинюк.
Конкурс проходив у два тури, а участь у ньому взяли талановиті діти та дорослі з різних країн світу. Журі відзначило високу технічну майстерність і оригінальність роботи тернополянки, присудивши їй перше місце.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026