Нещодавно археологи виявили тут скелет. Пізніше встановили – він належить давньому українцеві, котрий захищав замок від татарської облоги у 1675 році. Тоді двом сотням українців вдалося два тижні утримувати фортецю. Вони стояли проти десятитисячного війська! Поруч зі скелетом виявили ці давні кулі та рештки люльки.
Спочивай з миром, козаче…
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера