Обережно, пофарбовано! Тернополян попереджають про оновлення лавочок
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 6 Травня, 2026 о 16:06
24.06.2026
04:46:00
У Тернополі розпочався сезон оновлення вуличних лавок. Комунальники активно приводять до ладу лавочки на центральних алеях міста та у парку Тараса Шевченка, щоб забезпечити містянам комфортний відпочинок під час прогулянок.
Наразі оновлення проходить на найбільш популярних маршрутах Тернополя. Роботи ведуться поетапно, щоб не перекривати всі місця для сидіння одночасно.
Комунальники спочатку очищають поверхні від старого покриття, а потім наносять свіжий шар фарби. На оновлених об’єктах залишають попереджувальні таблички. Жителів та гостей міста просять бути уважними, щоб випадково не зіпсувати одяг.
Читайте також: У Тернополі збили 15-річного хлопця на електросамокаті
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026