У Тернополі збили 15-річного хлопця на електросамокаті
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 6 Травня, 2026 о 12:20
24.06.2026
05:55:56
У Тернополі 15-річний водій електросамоката потрапив під колеса автомобіля.
Порушення правил дорожнього руху стало причиною ДТП, яка трапилася в Тернополі 5 травня близько 16:00. Під час руху вулицею Руською автомобіль Citroën C-Crosser збив неповнолітнього водія електросамоката, який переїжджав проїжджу частину на регульованому пішохідному переході.
На місце події прибули слідчо-оперативна група Тернопільського райуправління поліції та медики. Хлопця з тілесними ушкодженнями госпіталізували до травматологічного відділення лікарні.
У водія авто відібрали зразки крові для перевірки на стан сп’яніння. За фактом ДТП слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Інформацію надали у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026