ДТП у Тернополі: на переході збили жінку
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 30 Вересня, 2025 о 13:17
25.06.2026
00:09:18
У Тернополі по вулиці Лесі Українки водій автомобіля марки Renault збив жінку в межах нерегульованого пішохідного переходу. Аварія сталася 29 вересня.
Внаслідок ДТП тернополянка отримала тілесні ушкодження та була доставлена до лікарні. Після надання медичної допомоги не госпіталізувалася. Транспортний засіб поміщено на арештмайданчик, повідомляє поліція Тернопільщини.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026