19 жовтня мешканців тернопілля ошелешила звістка про те, що ввечері загубилася п’ятирічна дівчинка. Вона з батьками ходила до лісу по гриби і там заблукала.
Проте близько 12.00 стало відомо, що дівчинку знайшли.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нагадаємо, 18 жовтня 2014 року близько 17.30 у лісі Буданівського лісництва (поблизу села Слобідка) загубилася п’ятирічна Лиса Тетяна Володимирівна, мешканка села Могильниця, Теребовлянського району. Дівчинка разом з батьками пішла до лісу по гриби.