Міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження про оголошення в м. Тернополі Дня жалоби. Зокрема, у розпорядженні йдеться: «У зв’язку із трагічною загибеллю під час проведення антитерористичної операції тернополянина Гурняка Віктора, фотокореспондента, добровольця батальйону «Айдар», оголосити в м. Тернополі 21 жовтня 2014 року Днем жалоби».
Перегляньте також:
- НАБУ розслідує перепродаж землі із прибутком за участю топпосадовця з Тернопільщини
- Рукостискання не робить президентом
У цей день на будинках та спорудах комунальної власності на території міста будуть приспущені Державні Прапори України, а також відмінено розважально-концертні заходи та спортивні змагання.