У Тернополі відзначили випускників, які набрали найвищий бал за результатами ЗНО. Голова ТОДА вручив випускникам відзнаки та подарунки за успішність. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
«Ми пишаємося здобутками і талантами наших випускників. Найвищий результат на ЗНО – це вагома робота, яку ви виконували протягом навчання у школі. Ви старанно вчились не один рік і завдяки наполегливості, ерудиції, всебічному розвитку досягли високих успіхів. Дякую також вчителям і батькам, які доклали зусиль до вашого навчання й виховання», – зазначив Володимир Труш.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, що на Тернопільщині 10 дітей набрали 200 балів на ЗНО, серед них один випускник отримав найвищий бал з двох предметів.