У Тернополі в школах пролунав останній дзвоник
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 29 Травня, 2026 о 11:18
17.06.2026
04:28:31
У Тернополі 29 травня в багатьох школах міста лунає останній дзвоник.
Про це повідомляє міський голова Тернополя Сергій Надал.
“У Тернопільській загальноосвітній школі №16 відбулося свято останнього дзвоника, яке символізує завершення навчального року та початок літніх канікул для школярів”, – йдеться у повідомленні.
Учні, вчителі та батьки зібралися на урочистій лінійці, щоб підсумувати навчальний рік, подякувати педагогам за працю та привітати випускників.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026