Микола Люшняк: Зробити Теребовлю туристичним центром Галичини – ось наше завдання

Опубліковано:
15 Липня, 2019

Народний депутат України Микола Люшняк впевнений, децентралізація- це шлях до добробуту та розвитку економіки в Україні.

У Теребовлянській громаді за період цієї реформи зробили чимало. Насамперед влада почала активно співпрацювати з молоддю. Ліля вже декілька років працює в молодіжній міській раді Теребовлі. Розповідає, вже цієї осені в рамках децентралізації для школярів громади проведуть театралізоване дійство. Дівчина каже, молодь громади такими змінами тішиться.– Люди задоволені, адже вони самі долучені до цих змін. Вони мають можливість пропонувати проекти, брати участь в розподілі коштів бюджету, – каже молодіжний працівник Теребовлянської міської ради Лілія Соха.

Микола Люшняк зазначає, чи не найбільше змін за цей період відбулося в медичній галузі.

– Мені приємно, що сьогодні Теребовля є окремим містом, яке відрізняється сьогодні в Україні своєю позицією, реформою освіти, реформою медицини. Сьогодні наша Теребовлянська лікарня є зразком лікарні, якої немає у великих обласних центрах, наша освіта стала енергонезалежною, адже ми майже не користуємося газом і це є тільки початок, – каже народний депутат України Микола Люшняк.

Окрім медицини та економіки важливим напрямком в роботі Миколи Люшняка є культура та творчість. Нещодавно в громаді стартував новий мистецький проект для дітей. Заступник міського голови каже, такий заклад всебічно розвиває творчі здібності малюків.

– Ми отримали нову мистецьку школу. Це єдиний уніфікований заклад позашкільний, який обслуговує дітей віком від 3 до 18 років, – каже заступник міського голови Теребовлі з гуманітарних питань Людмила Колісник.

Микола Люшняк каже, на зробленому зупинятися не збираються, адже саме децентралізація є шляхом розвитку маленьких сіл та містечок України. В подальшій своїй роботі політик планує розвивати вже започатковані та створювати нові проекти, які будуть спрямовані на розвиток громади.

– Сьогодні ми бачимо попри пусті балачки те, що нам треба щось відвойовувати, бо засади нації є наступні: віра, мова, церква. Сьогодні нам не треба відборювати Україну. Нам треба в Україні миру і аби закінчилася децентралізація, адже сьогодні ми тут завдяки децентралізації, – каже Микола Люшняк.

В найближчих планах політика розвивати культурні програми, створювати платформи для розвитку туризму в Теребовлі та працювати лише на покращення рівня життя кожного з мешканців громади.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #микола люшняк, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: