На Водохреща з кранів тернополян потекла освячена вода
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 20 Січня, 2017 о 08:13
31.05.2026
03:06:59
Священнослужителі традиційних християнських церков у день Хрещення Господнього здійснили чин освячення води на водопровідних насосних станціях комунального підприємства «Тернопільводоканал».
Участь у заході взяв міський голова Сергій Надал. Він зазначив, що особливо приємно, що чин освячення води провели священики усіх конфесій. Адже це ще раз підтверджує, що наше місто є єдиною дружньою громадою та духовним центром.
– У відомій українській колядці ідеться, що третій празник – Водохреща несе усім здоров’я. Адже усі вірять, що саме на Йордан вода має особливі цілющі властивості, – каже очільник Тернополя. – І саме у цей день ми традиційно освячуємо воду на тернопільських водопровідних насосних станціях, щоб у кранах тернополян текла освячена вода на добро, здоров’я та благополуччя.
15:30, 17 Травня, 2026
16:22, 13 Травня, 2026
18:12, 19 Квітня, 2026