Повідомлення про штормове попередження з’явилось на сторінці управління ДСНС. Згідно даних 13 січня на Тернопільщині вночі та вдень очікуються пориви вітру 15-20 м/с.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Пункти встановлено із дотриманням всіх вимог санітарно-гігієнічних норм та правил пожежної безпеки. Вони в достатній кількості забезпечені засобами обігріву на твердому паливі, медичними аптечками та вогнегасниками. У пунктах обігріву організовано цілодобове чергування рятувальників. Усі бажаючі можуть зігрітися, випити гарячого чаю та отримати першу долікарську допомогу. Мобільні пункти обігріву функціонуватимуть якщо температура повітря буде нижчою -10 градусів С.