У Рівному цілий мікрорайон постраждав через недбальство працівників котельні. Поки у квартирах на максимум умикали обігрівачі, а малечу в дитячих будинках закутували у зимовий одяг, відповідальні за тепло просто спали. Про це йдеться у сюжеті ТСН.
За словами жителів мікрорайону, майже дві доби в оселях був собачий холод. “Три лікарні , сім житлових будинків, школа, садочок, і два дитячих будинки. Тут вистачає пару годин, щоб не працювала котельня в такий мороз”, – сказав начальник котельні Юрій Ферина.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
Зазначається, що люди телефонували зі скаргами в “Укртепло” та на урядову лінію, а згодом самотужки рушили до котельні з’ясовувати що сталося. Як виявилося, на роботі спокійно спали п’яні кочегари.
“Стався такий людський фактор. Від цього ніхто не застрахований. Ці люди понесли своє покарання. Вони звільненні по статті за перебування на робочому місці в нетверезому стані”, – прокоментував начальник котельні Юрій Ферина.
Сьогодні котельню запустили, вона працює в посиленому режимі, щоб в комунальних закладах та будинках була нормальна температура. Перед людьми, що мерзли майже дві доби працівники котельні вибачилися. Однак рівняни все одно збираються скаржитися.