Зранку біля польських банків у Тернополі «виростають» довжелезні черги

Опубліковано:
12 Січня, 2017 о 14:43

У Тернополі традиційно після новорічних свят біля польських банків «ІдеяБанк» і «КредоБанк» «виростають» довжелезні черги, пише Галас.

Заробітчани у період новорічно-різдвяних свят намагаються владнати всі питання з документами, щоб знову мати змогу поїхати працювати за кордом.

Людям доводиться по кілька годин стояти у чергах і на морозі, щоб оплатити в банку візовий збір.

Проте найбільше охочих вранці, адже переважно до Тернополя приїжджають мешканці сіл, тому вже після обіду черги не значні або їх немає взагалі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Оксана Стецька
14:12, 30 Травня, 2026

Оксана Стецька: “Школа №29 у Тернополі готується до переходу в гімназію та збільшення перших класів”

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: