Півмільйона львів’ян поїдуть найближчим часом до Польщі

Опубліковано:
23 Грудня, 2016

Протягом 2016 року Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові видано понад 500 тис. віз, це становить понад 41% від кількості всіх віз виданих польськими Консульствами на Україні (на Україні працює 6 Консульств РП). Працівниками Консульства щоденно опрацьовується понад 2 тисячі пакетів документів. Про це повідомили у прес-службі консульства.

“Незважаючи на таку вражаючу цифру, попит на візові послуги постійно зростає, саме тому Консульство постійно вчиняє низку заходів, які надають змогу збільшити кількість обслуговуваних клієнтів. При такій самій кількості працівників, Консульство станом на 15 грудня 2016 року видано на понад 32% віз більше ніж протягом цілого 2015 року. Консульство вчиняє всі можливі дії для того, щоб кожен мешканець Львівського Консульського округу (Львівська, Івано- Франківська та Закарпатська обл.) мав можливість без проблемно здати документи та отримати візу”, – зазначається у повідомленні.

Також наголошується, що приблизно половина всіх віз, що видається це візи на роботу. З кожним місяцем кількість громадян України, що їдуть на роботу у Польщу збільшується, на другому місці знаходяться так званий “закупівельний туризм”.

Як видно з зазначених цифр працівниками Консульства виконується дуже кропітка, важка та велика робота з метою задоволення потреб в візах громадян, що проживають у Львівському консульському окрузі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади
13:58, 21 Квітня, 2024

Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади

Блоги

ТОП новини тернопільщини: