В тернопільському “Новусі”, що на вулиці Перля, чоловіку в чек дописали шоколадку, якої він не купував. Покупець із претензіями звернувся до адміністратора маркету і вирішив записати це на відео. Згодом запис з’явився у мережі “Ютюб”, – пише Доба.
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За словами тернополянина, подібний випадок у даному закладі він фіксує не вперше. Працівниця маркету помилку касира визнала і пообіцяла віддати гроші.
Подібний випадок трапився і в маркеті “Сільпо”. Тернополянину дописали у чеку неіснуючих товарів на суму 256 гривень.