Упродовж чотирьох днів близько 55 командирів рот та їх усіх управлінь патрульної поліції пройшли курс “Основи лідерства”. Захід організували за підтримки Уряду Канади.
Від патрульної поліції Тернополя участь у тренінгу взяв командир 4 роти Юрій Гоїк, який наголосив, що подібні заходи значно покращують комунікацію та підвищують рівень довіри серед особового складу.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
На тренінгу інспекторів навчали взаємодіяти з громадою, управляти конфліктами та стресами, спілкуватися з особовим складом та командувати операціями в умовах надзвичайних подій.
Опісля усі учасники отримали сертифікати.