У Тернополі відкрили підстанцію №3 станції швидкої медичної допомоги

Опубліковано:
16 Грудня, 2016

Підстанцію №3  Тернопільської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги відкрили 15 грудня у м. Тернопіль (вул. Київська, 3А).  Як розповів директор комунального закладу Тернопільської обласної ради  «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Михайло Джус, підстанція обслуговуватиме майже 30 000 жителів Тернополя. Максимальний радіус доїзду  – 8 км.

«Тут працюватиме спеціалізована кардіологічна бригада та дві загальнопрофільні бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги. Крім того, тут буде функціонувати кабінет для амбулаторного прийому громадян, які будуть звертатися безпосередньо на підстанцію екстреної (швидкої) медичної допомоги. Тут цілодобово чергуватиме фельдшер», – зазначив Михайло Джус.

Ефективна робота екстреної (швидкої) медичної допомоги дуже важлива, адже від цього часто  залежить не тільки здоров`я, а й життя людей, наголосив голова обласної державної адміністрації Степан Барна.
«Цього року нам вдалося зробити чимало у галузі медицини. Роботу у цьому напрямку будемо продовжувати і надалі, адже це – частина нашої стратегії. Лише цього року ми спрямували 3,3 млн. гривень на забезпечення «швидких» необхідними медикаментами. Завдяки відкриттю підстанції екстреної медичної допомоги жителі Тернополя зможуть набагато швидше отримувати кваліфіковану медичну допомогу. А це допоможе зменшити кількість летальних випадків», – зазначив Степан Барна.

Загалом, для перепланування приміщення і ремонтних робіт на підстанції витрачено біля 100 тис. грн. Це кошти з обласного бюджету та спецрахунку.

Довідково: У складі комунального закладу Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» створено 5 станцій екстреної (швидкої) медичної допомоги, 4 з яких мають статус відокремлених підрозділів з правом самостійної господарської діяльності.  Це Бережанська, Кременецька, Теребовлянська і Чортківська станції екстреної (швидкої) медичної допомоги». У складі станцій функціонує 23 підстанції.
Для забезпечення виконання нормативу своєчасного надання екстреної медичної допомоги в області функціонує 27 пунктів постійного базування бригад Е(Ш)МД.  У Центрі працює 1408 штатних працівників, в тому числі: 189 лікарів, 647 молодших спеціалістів з медичною освітою, 77 молодшого медичного персоналу, 419 водіїв бригад.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади
13:58, 21 Квітня, 2024

Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади

Блоги

ТОП новини тернопільщини: