До всеукраїнської акції протесту щодо врегулювання питання пенсійного забезпечення та здійснення перерахунку відповідних виплат на законодавчому рівні долучилися 12 грудня і колишні працівники міліції Тернопільщини.
Як повідомляють у секторі комунікації НП Тернопільської області, близько шістдесяти колишніх працівників органів внутрішніх справ перекрили рух транспорту на автодорозі поблизу села Острів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Аби забезпечити публічну безпеку та правопорядок впродовж заходу, на місце події виїхали працівники поліції. Протестуючі перекривали трасу на пішохідному переході, при цьому пропускаючи транспорт з дітьми та автомобілі екстреної допомоги. Основна вимога мітингувальників — перерахування пенсійних виплат пенсіонерам органів внутрішніх справ та повернення пільг.
Акція тривала до 13:00, грубих порушень під час її проведення не зафіксовано.