Нові обличчя, і не тільки обличчя, української влади прекрасної статі щотижня стають головною темою для обговорення – в новинах і соціальних мережах, – пише ТернопільНАЖИВО!
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
І головне питання, яке ставлять молодим жінкам у владі – за допомогою яких фахових знань та вмінь вони отримали високу посаду. Простіше говорячи, всіх цікавить – розумом взяли, чи якоюсь іншою частиною тіла? Щоб покласти край цим обурливим спекуляціям, Гроші вирішили поцікавитися біографію вродливих чиновниць і дізнатися правду у них самих.
Читайте також: На Тернопільщині за приміщення бібліотеки триває справжня війна
Однією з героїнь є чиновниця Тернопільської ОДА – Ілона Побер, батько якої – народний депутат у Верховній Раді Ігор Побер.