Технологія кладки асфальту вночі, а ще і в холодну пору року, передбачає підігрівання асфальту. Напевне саме таке враження склалося у постійного читача сайту “Терен”, який прислав фото палаючого “підігрітого” асфальту. Його стелили вночі на частині вулиці Шашкевича в напрямку до вулиці Живова, що і сфотографував тернополянин.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви