Вчені: Робота шкідлива, якщо начальник не влаштовує

Опубліковано:
24 Листопада, 2016 о 08:23

Вчені з Чілтернського університетського коледжу графства Букингемшир (Великобританія) досліджували стан здоров’я людей, що працюють під керівництвом несправедливого, на їхню думку, начальника.

З’ясувалося, що їх систолічний артеріальний тиск при роботі на такого боса підвищувався на 15 мм рт. ст., а діастолічний – на 7 мм рт. ст. (У порівнянні з їх артеріальним тиском у дні, коли вони працювали з більш прихильним до них керівником). Слід сказати, що підвищення систолічного тиску на 10 мм рт. ст. та / або діастолічного – на 5 мм рт. ст. збільшує ризик серцево-судинного захворювання на 16% і ризик інсульту – на 38%.  

Читайте також

Вчені реконструювали голос мумії (Відео)
Житель Тернопільщини відсудив у кафе 200 грн через зайві 2 грн у чеку

Налагодьте відносини зі своїм керівником, щоб створити справедливу і доброзичливу атмосферу – це не тільки зменшить ризики для вашого здоров’я, але й сприятиме більшій продуктивності праці і поліпшенню морального клімату в колективі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Оксана Стецька
14:12, 30 Травня, 2026

Оксана Стецька: “Школа №29 у Тернополі готується до переходу в гімназію та збільшення перших класів”

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: