Сьогодні, в зимово-весняний день, 20 листопада 2016 року, прибув в Бережани, на відзначення 25 річчя з дня заснування церковного хору Троїцької церкви, 10-ти літття Матерів молитви та та відзначення Дня преподобної сестри Йосафати Гордашевської – Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера