Кадровий резерв спеціалістів формує тернопільська міська рада
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 5 Листопада, 2016 о 14:13
16.05.2026
16:47:52
Тернопільська міська рада формує кадровий резерв з ініціативних та перспективних студентів міста. Як розповідає очільник Тернополя, мерія звернулася до керівництва університетів з проханням, щоб ті запропонували гідних кандидатів, які, при наявності вакантних посад, зможуть працювати у міській раді.
Читайте також
Сергій Надал зазначає, що завдяки молоді в Тернополі реалізується чимало успішних проектів. Тому саме активним та ініціативним студентам буде надано перевагу у конкурсі при прийомі на роботу.
– Молодь завжди пропонує нові ініціативи і сьогодні ми бачимо, що багато цікавих проектів з’явилося у Тернополі завдяки молоді, – зазначає Сергій Надал. – Тому ми формуємо кадровий резерв з числа тих студентів, які б хотіли працювати в міській раді та є ініціативними, активними та успішними, і при наявності вакантних посад, їм буде надано перевагу при прийомі на роботу.
16:22, 13 Травня, 2026
18:12, 19 Квітня, 2026
00:10, 13 Квітня, 2026