1 листопада тернопільська молодь спільно з духовенством вшанували світлу пам’ять Митрополита Андрея Шептицького у день його смерті. Розпочалося дійство зі спільної Святої Літургії в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ, – пише Тернопільсько-Зборівська єпархія.
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Відтак молитовною ходою всі рушили до пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому, що знаходиться на вулиці Січових Стрільців 6а, навпроти Курії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.
Священики на чолі із деканами Тернопільськими о. Віталієм Козаком та о. Романом Ваврухом відправили Молебень. Опісля о.-доктор Віталій Козак виголосив проповідь про життя і діяльність Митрополита Андрея Шептицького.
З духовно-мистецькою програмою виступили члени Товариства українських студентів-католиків “Обнова”. Завершилося дійство спільним виконанням гімну “Боже, великий, єдиний!”, покладанням свічок до пам’ятника Митрополиту.