Таке рішення прйняла президія Тернопільської обласної ради, засідання якої відбулося 25 жовтня. Саме на цьому засіданні було вирішено перенести чергове сесійне засідання Тернопільської обласної ради з 28 жовтня, як було призначено раніше, на 4 листопада, – пише Свобода.
Засідання розпочнеться о 10.00 у сесійній залі Тернопільської обласної ради.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера