У їдальні одного з відомих українських університетів отруїлося 13 людей. Студенти, діти та дорослі отруїлися у Львові. Усі вони їли курятину у трапезній Українського католицького університету.
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Їдальню зачинили, шукають причину отруєння. Лікарі не виключають, що хворих може побільшати. Адже у цьому закладі харчуються не лише студенти і викладачі, а й працівники довколишніх фірм та організацій.
Подробиці — у сюжеті «ТСН».