Реконструкція пішохідних тротуарів триває в Тернополі. Наразі їх ремонтують на вулиці Чехова, на ділянці від вулиці Полковника Нечая до вулиці Котляревського, та від вулиці Будного до вулиці Карпенка.
Існуючі вже пішохідні зони підлаштовують під потреби людей-інвалідів та матерів із дитячими візками.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зокрема, нещодавно в центрі міста, на перетині бульвару Шевченка із вулицею Сагайдачного, понизили бордюри.
З часом такі ж пониження створять у всіх мікрорайонах міста, щоб тернополяни мали можливість повноцінно та без обмежень пересуватись містом.
Читайте також
– Одна з ознак європейського міста в тому, що ним можуть безперешкодно пересуватись усі мешканці і навіть люди з обмеженими фізичними можливостями. Тому ми помалу робимо оці пониження і плануємо, що в кожному мікрорайоні продовжимо таку практику, – зазначив заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський.