В Тернополі визначили, кому присвятять дві нових зірки на Алеї зірок. Відкриють їх традиційно на День міста. Перша зірка буде присвячена відомій тернополянці Любомирі Бойцун, а друга усім волонтерам, які допомагають бійцям АТО.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Урочисте відкриття відбудеться 28 серпня о 13:00.
– Першу зірку ми пресвятимо відомій краєзнавиці Любомирі Бойцун. Друга зірка буде символічна і ми присвятимо її всім волонтерам. На відкриття запрошуємо усіх тернополян, – розповів заступник міського голови з гуманітарних питань Олександр Смик.
Виготовляють зірки для алеї у Львові, проте гіпсову заготовку виготовив тернопільський скульптор Дмитро Пилип’як.