Жінці терміново необхідно було обміняти долари на гривні. У найближчому обмінному пункті їй підсунули обрізані купюри ДНР і ЛНР.
Про ситуацію мешканка Збаража повідомила у групі “Політичний Збараж”
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
“Потрібно було терміново поміняти бакси, найближчий обмінник, перерахувала – все зійшлося, побігла дальше. Епіцентр, каса, розраховуюся і касир мені каже: “дівчина, від куди у вас ці гроші, я у вас їх не прийму!” І тут виявляється що таких 50-ти гривневих купюр у мене ой як багато!! Всі банкноти обрізання з двох сторін!
Гроші ці з ДНР і ЛНР спочатку позначені синьою фарбою щоб втратити свою цінність, про такі купюри уже повідомляли Факти. У моєму випадку краю, забруднені фарбою, просто обрізали. І такий середньостатистичний ідіот як я, не помітить і навіть і не подумає, що з грошима щось не так. І жоден банк тобі такі гроші не обміняє і не прийме”, – пише збаражчанка.
Жителька попереджає:
1) Не міняйте гроші в неперевірених обмінниках.
2) Завжди не тільки перераховуйте гроші, а й уважно на них дивіться.