Уряд виділив для Тернопільщини понад 100 мільйонів гривень з фонду регіонального розвитку на реальні потреби містам та селам нашої області.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Але гроші зможуть надійти лише тим громадам, які добровільно обєдналися, показавши свою спроможність бути реальними господарями на у своїх населених пунктах.
І таких громад вже є 35 з 50 пропонованих. Але через політичні погляди окермих депутатів, обласна рада так і не спромоглася схвалити Перспективний план розвитку громад.
Це означає, що майже 7 млн.грн. область може втратити на обєктах, де планувалося провести заходи з енергозбереження (котельні, паливні), понад 15 мільйонів область недоотримає на розвиток мереж, 27,2 мільйонів не підуть на ремонт шкіл, садочків та дошкільних установ, майже 10,5 млн.грн. можуть не надійти на соціальні обєкти.
Важливе питання – очисні споруди. Передбачено їх зробити у Збаражі, Хоросткові та Скалаті. На це передбачено 18 мільйонів гривень, які область може втратити, у звязку з позицією депутатів-свободівців.
Чому громади мають страждати через тих збанкрутілих політиків, які, як вош кожуха, пробують втримати важелі впливу на бюджети міст і сіл? Кому потрібне ручне управління фінансами? Може хтось заробляв на цьому і йому важко розпрощатися з «кишеньковими» грошима, які повністю підуть напряму бюджету новоутвореної громади?
Чи все-таки відповідь у швидких виборах, на яких свободівці не мають з чим іти звітувати?
![](/admin/upload_news/_04-08-2015/info2.jpg)