Володимир Бліхар: «Народний контроль за владою – це революція знизу»

Опубліковано:
16 Вересня, 2015

Громадський рух «Народний контроль» створений для того, щоб повернути народу реальну владу. Про це в коментарі для новинного порталу «Погляд» заявив активіст «Народного контролю» Володимир Бліхар.

 «Корупція, безлад, беззаконня – це наслідок відсутності контролю народу за представниками усіх гілок влади. Наше головне завдання полягає у тому, щоб повернути українцям можливість контролювати владу», – переконаний активіст «Народного контролю».

 

«У радянські часи вибивали рису українців тримати під контролем владу, бо владу контролює лише вільний народ. У часи вже незалежної України нам насаджували стереотип, що український народ не готовий контролювати владу. Революція Гідності вщент розбила це хибне твердження, показала, що українці дозріли не лише контролювати владу, але й змінювати її за власним бажанням – тобто здійснювати пряме народовладдя», – вважає громадський активіст.

 

«Місія громадського руху «Народний контроль» – сформувати нову систему державного устрою, при якому державні органи влади весь час перебували б під прямим контролем громади, служили простим людям, а не вищестоящому керівництву», – підкреслив Володимир Бліхар.

 

Тому, коли мене запитують, що таке «Народний контроль», я чітко відповідаю: це революція знизу, це злам діючої олігархічної системи. Ми змушуємо владу служити народу, відразу виконувати волю народу без нових «Майданів». Це – справжнє громадянське суспільство, до якого ми прагнемо.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: