Вільний світ проти лихварства
- Опубліковано: Павло Жебрівський
- —
- 4 Березня, 2026 о 18:08
04.03.2026
19:21:50
Політик, громадський діяч, Президент військово-цивільної спілки "Бойове Братерство України"
Багато говорять про початок Третьої світової війни.
Хоч її початком називали вже багато подій у цьому році, та маємо наступну — бомбардування Ізраїлем і США Ірану, і відповідь на них самого Ірану. Та все ж найбільше тих, хто вважає — Третя світова розпочалася із нападом московитів на Україну.
На мій погляд, військові дії — це криваві прояви Третьої світової. Вважаю, що війна розпочалася впровадженням ідей лихварів щодо знищення міжнародного права та створення хаосу Вільного світу.
Уставлені до цього правила визначили способи виробництва і торгівлі. Це стало бар’єром для тих, для кого нестримна мамона є сенсом існування. Коли жадоба грошей та статків є Богом, то заради наближення до цих антилюдських вершин режими готові знищувати людей, не розрізняючи ані кордонів, ані релігій, ані націй.
Саме це є ключовим екзистенційним конфліктом. З однієї сторони — лихварі, а з іншої — залишки Вільного світу. А вже напад московитів на Україну, бомбардування і відповідь ізраїльсько-американсько-іранського протистояння і всі інші — є наслідками цього спускового гачка. Лихварям мало мільярдів і трильйонів доларів, які вони мають у своїх статках. Вони хочуть панування у світі.
У постінформаційному суспільстві ключова війна ведеться у головах людства через соціальні мережі та звичні медійні платформи. Цифрові технології дали карколомний поштовх якості і ефективності маніпуляціям з людською свідомістю та світосприйняттям.
У цій війні є величезна місія України і української нації, опір якої не дозволяє поруйнувати кульгавий Вільний світ.
У цій війні для України є два етапи.
Перший — тактичний: вистояти і об’єднати Європу, щоб здолати московитів. Для цього нам потрібно єднання цілісних європейських націй і держав. Є пропозиція від нового об’єднання «Норд-Балтії» (англ. — NB8), до якого входять три країни Балтії, три зі Скандинавії та Ірландія і Данія. Вони пропонують Україні доєднатися до цього фактично воєнного антирашистського блоку. Велика Британія і Нідерланди заявляють, що готові приєднатися після входу України у цей союз.
Думаю, що до цього союзу долучиться Німеччина і Італія. Так сформується антимосковський блок, який визначально вплине на відновлення українського суверенітету.
Українці мають змусити тих, кого сьогодні ще називають керівництвом України, це зробити. Та на цьому зупинятися марно, бо лихварі не заспокояться і готуватимуть повторення агресії.
Тому другим етапом стане наша ініціатива фундаторів формування антилихварського Вільного світу. Вже сьогодні його формують країни від Отави до Токіо. Це ті гонорові цілісні нації і держави, які не готові коритися лихварям — для яких мамона несумісна з людяністю. Вони прагнуть і творять щасливе майбутнє для своїх націй і держав.
Розпочати таке відновлення ефективно на моральних і ціннісних засадах держав, що мають сформовану титульну політичну націю та стійкий етнічний уклад і традицію. Тих, де національна ідентичність є зрозумілою запорукою процвітання цих держав.
Ми говоримо про вісь: від Берліна та Рима до Києва і Токіо.
Маємо сьогодні в Німеччині канцлера, який відновлює тевтонський дух своєї нації. Маємо прем’єр-міністерку Італії, яка піднімає і економічну велич країни в першу чергу — для нового розквіту національної традиції Італії. Маємо неймовірну прем’єр-міністерку Японії, яка вдруге перемогла карколомною більшістю на парламентських виборах з програмою, де духовність і сила японського самурая є визначальними.
Ми маємо пасіонарну частину української нації, яка вже п’ятий рік дивує світ своїм прагненням волі та опором ворогу, яка чітко усвідомлює, що без потуги національної ідентичності про щасливе майбутнє України, держави і нації годі говорити. Тут пасіонарії б’ються щонайменше на два фронти — проти зовнішнього ворога і проти внутрішнього лихварства.
Інші держави є не менш величними та шляхетними, але з чогось потрібно починати. І краще з тих країн і націй, де відновлення і утвердження традицій архетипу є визначальним, бо саме це об’єднує людей на підсвідомому, що має силу опиратися маніпуляціям та агресіям.
В Україні ситуація найважча.
Ми б’ємося проти лютого московитського ворога. Але управління країною в руках неукраїнської влади лихварів. Нас немало — пасіонаріїв та зовнішньої підтримки достатньо, щоб стримувати та нищити агресора. Та щоб здолати внутрішніх лихварів, нам потрібна більшість, потрібен посильний внесок усіх, хто прагне жити, зберігши себе і родину в українських вольностях, можливостях, заможності на цій Благословенній землі. Так ми неодмінно здолаємо ворогів. Ми не змиримося, бо ми нескорені. Та маємо разом від Отави до Токіо об’єднати країни і нації заради незворотних перемог над лихварством у світі й творити щастя націй Вільного світу і вільних людей.
Павло Жебрівський
06:13, 3 Березня, 2026
13:27, 25 Лютого, 2026