За ініціативи голови райдержадміністрації Ігоря Яворського та за фінансової підтримки громадського активіста, помічника народного депутата Тараса Юрика Василя Мудла у Зборові відбувся вишкіл «Захисти свій дім».

Цей проект набирає великої популярності на теренах області. Тож тренери з військової підготовки побували і в нашому місті. Вишкіл відбувався на базі Зборівського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя. Більше 100 студентів взяли участь у заході.
Учасників вишколу ознайомили з видами зброї. Після розповіді керівника проекту,(позивний Сенсей) , студентів навчили поведінці під час обстрілу, поводженню з різною зброєю , а також позиціям бою з ножем та в рукопашному змаганні. На майданчику лунали і вибухи.


L5BN1yMgavo

p4nYzvh DQI

«Я задоволений цим навчанням, бо ніколи не отримував такого досвіду. Тепер переконаний , що при нагоді зможу захистити себе та свій дім у цей неспокійний час», – каже учасник 3-х годинного вишколу, Віталій. 


«Для нас найбільший пріоритет – це національно-патріотичне виховання нашої молоді. З початку років незалежності в Україні не пропагувалися національні ідеї. Тож зараз , особливо в такий час створення центрів національно-патріотичного виховання є одним з перших і найважливіших завдань. Ми і надалі будемо проводити подібні вишколи по бойовому злагодженню молодих українців. Я щиро дякую, насамперед, організаторам цього заходу та студентам, які взяли участь у ньому»,- коментує захід очільник Зборівської райдержадміністрації Ігор Яворський.


«В такий важкий час для країни дуже приємно , що є люди котрі готові навчати таким речам , і ще приємніше, що є молодь, котра готова вчитись. В подальшому отриманні навички можна використовувати і в повсякденному житті і при потребі захисту рідного дому та неньки- України. Молодь – наше майбутнє!», – каже Василь Мудло ,організатор заходу, громадський активіст Зборівщини, помічник народного депутата Тараса Юрика.


O2y7W VwaEE

59B3m LrB8c

Більше фото тут: http://vk.com/album-6542775_220963373

 

Леся Голояд

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: