Пиловсмоктувальний прилад для листя був придбаний на доручення міського голови, адже старе обладнання вже вийшло з ладу. Нове обладнання тестували на вулиці Соломії Крушельницької.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За словами заступника начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олега Соколовського, прилад має здатність не лише засмоктувати листя, але й подрібнює його.
– Всмоктувальний прилад, який ми сьогодні випробовуємо, має здатність не лише засмоктувати листя, але й подрібнює його на дрібну фракцію. Не боїться нова техніка і каштанів, дрібних гілок – все подрібнюється у спеціальній ємності. Це – навісне обладнання, яке кріпиться до будь-якого транспортного засобу, що є більш раціональним, аніж купувати цілий автомобіль для збору листя, – каже Олег Соколовський.
Він зазначає, що завдяки цьому пилососу сміття прибиратимуть значно швидше. Раніше комунальники працювали із листозбиральною машиною, проте за сорок років воно застаріло.