Шосту анотаційну таблицю відкрили в Тернополі. Цього разу її присвятили Сергію Кузьмінському, лідеру гурту “Брати Гадюкіни”. Вчепили таблицю на будинку, де у 1994 році була написана пісня “Файне Місто Тернопіль”, що стала неофіційним гімном Тернополя.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
На таблиці є розташований qr-код за допомогою якого можна більше дізнатись про співака та його творчість. Також будинок, де жив Кузьмінський в Тернополі, планують внести у один з міських туристичних маршрутів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Очільник Тернополя прийшов провести призовників на військову службу
– На сьогодні у місті є шість анотаційних таблиць. Чотири з них стосуються знакових споруд Тернополя, які зараз є і ті, які були зруйновані. Також дві таблиці відкрили на честь відомих, знакових особистостей, які пов’язані з життям Тернополя. Перша таблиця є на замку, як присвячена Яну Тарновському і зараз ми відкрили другу таблицю, яка присвячена Сергію Кузьмінському, – розповів заступник міського голови Леонід Бицюра.