3 листопада в Тернопільській ЗОШ №20 стартував спортивний фестиваль «Ігри патріотів», організований Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення. Учасниками свята стали третьокласники, які мали чудову нагоду не лише помірятися спритністю, кмітливістю, показати свою витривалість, рухливість і швидкість, але й випробувати свої знання з історії та культури України, адже в програмі фестивалю були як спортивні естафети, так і вікторина на історичну тематику.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
У спортивному залі школи панували позитивні емоції та гарний настрій. Учасників команд «Смішарики», «Капітошки» та «Фіксики» активно підбадьорювали їх вболівальники.
Перемогла команда «Смішарики» 3-Б класу.
Діти із честю витримали всі випробування і довели, що вони – гідне покоління українців!