29-річний тернополянин розпивав спиртне з сусідом. В дворі багатоповерхівки на вулиці Дорошенка святкували в дворі будинку закінчення ремонту автомобіля їхнього знайомого. Випивали втрьох та сварка виникла між сусідами.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Спочатку з’ясовували взаємини словесно. Потім 34-річний чоловік пішов до власної квартири, а звідти вийшов з двома ножами. Одним й поранив свого сусіда.
Чоловіка прооперували. Медики констатували, що травма, отримана від ножового поранення, несла загрозу для життя тернополянина