Чоловікам призовного віку знову вручають повістки у найнесподіваніших місцях. Так, вчора «листи щастя» роздавали на ринку «Західний», що на вул. Об’їзній.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
– «Під роздачу» попали і приватні підприємці, і звичайні покупці призовного віку. Не випадково для цього обрали саме суботу – в цей день тут велике скупчення народу, от і роблять «облави», – розповідає Олексій Зарічний.
Та не лише на ринок вчора був «злачним місцем» для людей у формі з повістками в руках. Виловлювали чоловіків і на вулицях, і, навіть, на дорозі.
– Друг розповів, що представники військкоматів зупиняли вночі машини і разом із транспортною міліцією роздавали повістки, – розповів Олексій Зарічний.
У соцмережах місцеві кажуть, що в Тернопіль приїхало підкріплення зі столиці, тож в останні дні тут особливо активізувалися «шукачі призовників».