Запрошуємо мешканців центру на відкрите (безкоштовне) тренування з флорболу, яке відбудеться 18 вересня о 15 год. 30 хв. на спортивному майданчику по вул. Старий ринок, 2-5.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Організатор: КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.
Тренер: Мамус Тарас Володимирович.