Безробітний, без постійного місця проживання 47-річнийкременчанин неодноразово промишляв крадіжками з цвинтарів. І щойно відбув покарання за раніше скоєні злочини, знову взявся за старе.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Останній факт злодіяння, до якого причетний підозрюваний, міліціонери зареєстрували у серпні. Чоловік зрізав три метри сталевої огорожі з монастирського кладовища у Кременці. Цвинтарний метал здав, за мінімальну грошову винагороду.
Крадій у скоєному зізнався. Йому інкримінують злочин, передбачений частиною 1 статті 185 Кримінального Кодексу України – крадіжка.